• mindaugas@cyanus.lt
  • +37061132086

Led magnetinai rėmeliai


KODĖL VERTA RINKTIS LED MAGNETINIUS RĖMELIUS?

Magnetiniai LED rėmeliai – tai vidaus reklaminiams ar informaciniams plakatams skirti rėmeliai su integruotu LED apšvietimu. Elegantiškos ir plonos rėmelių kraštinės yra padengtos magnetu, todėl apsauginis plastikas tvirtai laiko plakatą įtemptą ir prispaustą prie pagrindo. Aukštos kokybės LED apšvietimas yra tolygiai paskirstytas per visą rėmelio perimetrą ir užtikrina kokybišką vaizdą, todėl LED magnetiniai rėmeliai idealiai tinka patalpų vidaus reklamai, o rėmeliuose esantys plakatai lengvai keičiami.


LED MAGNETINIŲ RĖMELIŲ INSTALIAVIMO TIPAI

Šviečiantys LED magnetiniai rėmeliai gali būti įmontuojami į prekybinius baldus, pastatomi, kabantys. Juose gali būti keičiami plakatai – naujienos, akcijos, prekių kategorijos, restoranų meniu ir daugelis kitų idėjų.


LED magnetinius rėmelius gaminame individualiai kiekvienam užsakymui pritaikydami įvairius reklaminius sprendimus.


LED  RĖMELIŲ SPECIFIKACIJA

Kiekvienas gaminio komponentas yra specifikuotas ir kontroliuojamas Cyanus įmonės.

• Kuriami produktai yra elegantiški ir ploni. Vienpusis rėmelis yra 20 mm, dvipusis – 30/40 mm storio.

• Šviečiančiuose magnetiniuose rėmeliuose esantis plakatas lengvai keičiamas ir tai gali padaryti jūsų darbuotojai.

• Magnetas juosia visą rėmelio perimetrą. Jo dėka apsauginis plastikas tvirtai prispaudžia ir tolygiai įtempia plakatą.

• Naudojami kokybiški LED maitinimo blokai.


Magnetiniai rėmeliai

Magentiniai rėmeliai – tai tobulesnė alternatyva paplitusiems vidaus reklamos plakatų rėmeliams. Elegantiškos ir plonos rėmelių kraštinės yra padengtos magnetu, todėl apsauginis plastikas tvirtai laiko plakatą įtemptą ir prispaustą prie pagrindo, o rėmeliuose esantys plakatai lengvai keičiami .


LED iškabos

LED iškabos – tai vidaus logotipams ar informaciniams ženklams skirtos priemonės su integruotu LED apšvietimu. Elegantiškos ir plonos rėmelių kraštinės yra 20 mm storio. Aukštos kokybės LED apšvietimas yra tolygiai paskirstytas per visą iškabos perimetrą ir užtikrina kokybišką vaizdą, todėl LED iškabos idealiai tinka mažoms, estetiškoms erdvėms ar montuoti tiesiog ant prekybinių baldų.


LED stovintys stendai

Mūsų stendai yra pagaminti iš metalo. Konstrukcija nudažyta milteliniu būdu. Prie rėmo pritvirtinti mūsų Led magnetinai rėmeliai.

Dvipusiai stendai gali būti su ratukais, kurių pagalba lengvai perkeliami į reikiamą vietą. Idealiai tinka prekybos centruose. 

Taip pat gali būti pastatomi prekybos vietose, ant prekystalių


Plakatų spauda Backlit

Kodėl siūlome rinktis mūsų plakatų spaudą?

Mūsų Led magnetiniams rėmeliams naudojami plakatai, atspausdinti ant backlit plėvelės. Tai aukštos kokybės medžiaga, tvirta, turi gerą šviesos laidumą ir užtikrina jūsų žinutės ryškumą. Pašvietus plakatą neiškraipomos spalvos, jos išlieka ryškios. Aukšta raiškos kokybė – tai vientisa spauda, neturinti dryžių, ruožų ir kitų nepageidaujamų elementų. Tai kas ryšku turi būti kokybiška.